APLIKACJE MOBILNE

Używamy smarfona prawie trzy godziny dziennie[i] – m.in. korzystając z aplikacji mobilnych. Dzięki temu mamy szybki i wygodny dostęp do bieżących informacji, rozrywki i praktycznych narzędzi, np. nawigacji. Pomyśl, jak często sam korzystasz z telefonu.

Z punktu widzenia firmy to nośnik informacji o ofercie, który klient ma zawsze przy sobie, źródło wartościowych treści budujących wizerunek i narzędzie służące zaangażowaniu. Ile firm, tyle pomysłów i możliwości.

Ze względu na koszty, do tej pory aplikacje mobilne były domeną dużych korporacji. Stworzenie ich wymagało zatrudnienia zespołu ekspertów, tygodni pracy i dużego budżetu. Dotychczas…

Wiemy, że nie każdy ma takie same potrzeby – jednym przyda się prosta aplikacja, inni potrzebują zaawansowanego narzędzia. MobileMS wychodzi na przeciw tym potrzebom. Oferuje zarówno proste aplikacje dostępne przy niskim budżecie, jak również rozbudowane oprogramowanie, które zaangażuje klientów na długie godziny.

Pamiętaj, że w przyszłym roku już 60% Polaków będzie używało smartfonów.

[i] Raport POLSKA.JEST.MOBI 2015

APLIKACJE SZYTE NA MIARĘ

amber

Aplikacja z generatora

Trend “zrób to sam” dotarł także do świata mobilnego. Zostań Adamem Słodowym i stwórz własną aplikację w generatorze.

Aplikacje z generatora znakomicie sprawdzą się w najmniejszych organizacjach: małych firmach, stowarzyszeniach, inicjatywach obywatelskich. Potrzebujesz aplikacji na event, który odbędzie się za kilka dni? Nic trudnego, zbudujesz ją sam, szybko i bez pomocy programisty. Przy naprawdę niedużym budżecie.

Cena: ok 3,5 tyś zł netto

amethyst

Aplikacja z generatora z indywidualnym szablonem

Chciałbyś stworzyć aplikację z generatora, ale wolałbyś, żeby miała unikalny wygląd? Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o twoich potrzebach i preferencjach, a nasi specjaliści od grafiki i user experience zaprojektują nowy wygląd aplikacji. 

Cena: ok 3-6 tyś. zł netto.

emerald

Aplikacja hybrydowa

Aplikacje hybrydowe mogą (prawie) wszystko. Są znacznie bardziej rozbudowane niż aplikacje z generatora, jednak nadal ich stworzenie nie wymaga wielkiego budżetu i miesięcy pracy. To odpowiednie rozwiązanie w zasadzie dla każdego, w szczególności firm eventowych, handlu lub miast i regionów. W tej wersji, otwierają się szerokie możliwośći wykorzystania fotokodów, beaconów, zaawansowanych statystych, powiadomień PUSH. nawigacji, etc.

Cena: 15-35 tyś zł netto

diamond

Aplikacja natywna

Aplikacja natywna to rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Kluczem są potrzeby twojej firmy lub instytucji. Chcesz zaprezentować w niestandardowy sposób muzealną kolekcję? Dzięki Rozszerzonej Rzeczywistości (AR) twoja publiczność może zobaczyć na ekranie telefonu dodatkowe informacje o eksponatach lub multimedia.

Cena: wycena indywidualna

ModułyAmberAmethystEmeraldDiamond
Artykułytaktaktaktak
Kanał RSStaktaktaktak
Multimediataktaktaktak
Czytnik kodów QRtaktaktaktak
Wyświetlanie maptaktaktaktak
Lokalizacja GPStaktak
System zarządzania treścią (CMS)taktak
Praca online/offlinetaktak
Beaconytaktak
Wielojęzycznośćtaktak
Grywalizacjataktak
Konto użytkownikataktak
Integracja z zewnętrznymi źródłami danychtaktak
Indywidualny wygląd aplikacjitaktaktak
Robienie zdjęćtaktak
Powiadomienia pushtaktak
Moduł NFCtaktak
Zaawansowane statystykitaktak
Wyświetlanie obrazów 2D i 3D na widoku z kamerytak
Rozpoznawanie obrazówtak

Nasze aplikacje