PLANERY PODRÓŻY

Turyści coraz częściej zamieniają papierowe przewodniki na wygodnego smartfona, który mieści się w kieszeni i oferuje więcej możliwości. Czym są planery podróży?

To aplikacje webowe lub mobilne, które umożliwiają szybkie i wygodne zaplanowanie wycieczki dopasowanej do potrzeb użytkownika. W kilku prostych krokach użytkownik wprowadza do systemu swoje zainteresowania i preferencje dotyczące lokalizacji itd. Planer tworzy harmonogram podróży z uwzględnieniem nie tylko danych pochodzących od użytkownika, ale także godzin otwarcia obiektów. Przy połączeniu planera z aplikacją mobilną użytkownicy mogą zwiedzać wyposażeni jedynie w telefony.
Planery podróży to także nowe narzędzie promocji dla miast i regionów. Dzięki nowoczesnym technologiom turyści mogą otrzymać bezpłatne przewodnik ukryty w telefonie, który „podpowie” im, co powinni odwiedzić miłośnicy sztuki, gdzie udać się na pieszą wędrówkę i zjeść smaczny obiad. Podobnie firmy i instytucje branży turystycznej. Biura podróży lub agencje eventowe mogą zaoferować swoim klientom jeszcze atrakcyjniejszą ofertę – np. tematyczne wycieczki z aplikacją mobilną.

Dla kogo przeznaczone są planery podróży?

Organizacje pozarządowe

Miasta i regiony

Hotele i restauracje

Agencje eventowe

Inne firmy i organizacje branży turystycznej

Nasze realizacje