Nasze projekty

project-1

MyDay

Pokaż swój dzień - aplikacja społecznościowa.
project-1

Chopin in Warsaw

Odkryj Warszawę Chopina z przewodnikiem po miejscach związanych z kompozytorem.

project-1

Ptaki w mieście

Aplikacja mobilna jest nawigacją po ścieżce edukacyjno-przyrodniczej dzielnicy Torunia oraz bazą wiedzy nt. najpopularniejszych gatunków ptaków.
project-1

Wilanów Guide

Oficjalna aplikacja mobilna Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jak pracujemy?

……….

Co słychać?

Bądź na bieżąco!

……….

Dołącz do społeczności MyDay!

Szukasz alternatywy dla Facebooka, Instagrama albo Snapchata? Pobierz aplikację społecznościową MyDay (Google Play i iTunes) – jedno z naszych najnowszych wdrożeń. Co oferuje MyDay? Oprócz możliwości publikowania zdjęć najciekawszych momentów dnia, komentowania i „polubiania” aplikacja daje również możliwość zbierania punktów i rywalizacji z użytkownikami z kraju i… świata. Jak zbiera się punkty? Dzięki komentarzom oraz „polubieniom” znajomych – żeby zaostrzyć rywalizację punkty są ważne tylko przez 24 godziny.

Kod do Przyszłości – start!

Jak wykorzystać roboty i klocki Lego do… nauki programowania? Wspólnie z Fundacją Rozwoju Edukacji Elektronicznej wcielamy w życie projekt Kod do Przyszłości, którego główną ideą jest popularyzacja nauki programowania od najmłodszych lat. W trakcie przedsięwzięcia będziemy pokazywać nauczycielom z całej Polski, jak wykorzystać te ciekawe i nietypowe (na pierwszy rzut oka) narzędzia do pracy z dziećmi.

Po setkach rozmów, tygodniach rekrutacji i kilku nieprzespanych nocach złożyliśmy aż 14 wniosków w ramach Działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020! Najwięcej w województwie łódzkim i mazowieckim.

(więcej…)

Dołącz do nas!

Programisto Javascript! Kodujesz już minimum 1 rok? Szukasz pracy, która da Ci dużo samodzielności? Dobrze trafiłeś – przeczytaj nasze ogłoszenie i wyślij swoje CV! Czeka na Ciebie zgrany zespół z głową pełną pomysłów, stół do ping ponga i różnorodne projekty.

Oprócz programisty szukamy także copywritera na płatne praktyki. Jeżeli masz lekkie pióro i chcesz zdobyć doświadczenie przy naprawdę dużej kampanii, to czekamy na Twoje CV. Tutaj znajdziesz ogłoszenie.

Jeżeli masz pytania dotyczące rekrutacji, to napisz do nas na adres: paulina.goraca@mobilems.pl.

Do zobaczenia na rozmowie!

Pokaż mapę Ukryj mapę

Skontaktuj się z namiGdzie nas znaleźć?

MobileMS
al. T. Kościuszki 80/82,
piętro X
90-437 Łódź
tel. 882 143 449
fax 42 203 94 51