Nasze projekty

project-1

MyDay

Pokaż swój dzień - aplikacja społecznościowa.
project-1

Chopin in Warsaw

Odkryj Warszawę Chopina z przewodnikiem po miejscach związanych z kompozytorem.

project-1

Ptaki w mieście

Aplikacja mobilna jest nawigacją po ścieżce edukacyjno-przyrodniczej dzielnicy Torunia oraz bazą wiedzy nt. najpopularniejszych gatunków ptaków.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jak pracujemy?

……….

Poszukiwany, poszukiwana!

Co słychać?

Bądź na bieżąco!

……….

W koronie ci do twarzy? Aplikacja “Królika GOń!” w Gnieźnie już dostepna

Dla wszytskich poszukiwaczy przygód, wielbicieli królików oraz tych, którzy karierę w biurze chcieliby zamienić na karierę w średniowiecznym grodzie przygotowaliśmy mobilną grę terenową “Królika GOń!”.

Zadaniem graczy jest przemierzanie gnieźnieńskich zaułków i wykonywanie kolejnych zadań. Im więcej punktów gracze zdobęda tym wyżej awansują – zaczynając od zwykłego woja a kończąc na samym królu.

Aplikacja mobilna i system obsługujący infokioski umieszczone w Gnieźnie są częścią projektu “Rozwój kluczowego szlaku dziedzictwa kulturowego województwa wielkopolskiego pn. “Szlak Piastowski”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Liderem projektu jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

Pobierz aplikację na Android i iOS.

Poczytaj więcej o projekcie – portfolio->

Szlak Piastowski ->

Moje-gniezno.pl ->

Gniezno.naszemiasto.pl ->

Inauguracja projektu dla Muzeum Narodowego w Krakowie

W miniony wtorek, 20 marca 2018 r., w gmachu Muzeum Narodowego w Krakowie odbyła się konferencja prasowa, na której MobileMS zostało oficjalnie zaprezentowane jako wykonawca portalu do prezentacji zdigitalizowanych eksponatów z kolekcji MNK. Naszym przedstawicielem na wydarzeniu był Łukasz Ściebior – koordynator projektu. Portal jest częścią projektu „Bliżej kultury. Cyfryzacja reprezentatywnych kolekcji jednego z najstarszych i największych muzeów w Polsce – Muzeum Narodowego w Krakowie dla e-kultury i e-edukacji”.

Uczestnicy konferencji mieli niecodzienną okazję zwiedzenia Pracownik Fotografii MNK, gdzie prowadzony jest proces digitalizacji, którego efekty będzie można podziwiać na portalu.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mediów, co potwierdzają liczne publikacje, m.in.:

Gazeta Krakowska http://www.gazetakrakowska.pl/kultura/a/muzeum-narodowe-w-krakowie-bedzie-udostepniac-swoje-zbiory-w-internecie-na-wirtualna-platforme-trafi-130-tys-z-ponad-800-tys,13024409/

TVP Kraków: https://krakow.tvp.pl/36461069/powstanie-portal-z-dzielami-sztuki-z-kolekcji-muzeum-narodowego

RMF Classic: http://www.rmfclassic.pl/informacje/Obraz,12/MobileMS-zwyciezca-przetargu-na-stworzenie-portalu-sluzacego-do-prezentacji-zasobow-cyfrowych-Muzeum-Narodowego-w-Krakowie,34487.html

Radio Kraków: http://www.radiokrakow.pl/kultura/w-lipcu-przyszlego-roku-krakowskie-muzeum-narodowe-bedzie-miec-nowa-platforme-cyfrowa/

Rozpoczynamy współpracę z Muzeum Narodowym w Krakowie!

Bardzo miło nam poinformować, że do grona naszych klientów dołączyło jedno z największych i najstarszych muzeów w Polsce – Muzeum Narodowe w Krakowie. W wyniku naszej współpracy powstanie platforma www służąca do prezentacji ponad 130 tysięcy zdigitalizowanych eksponatów!

Celem projektu jest udostępnienie zbiorów muzealnych możliwie najszerszemu gronu odbiorców. Oprócz przeglądania wirtualnej kolekcji użytkownicy będą mieli również możliwość tworzenia własnych kolekcji i udostępniania ich. Dzięki przystępnej formie prezentacji eksponatów platforma przyczyni się do rozpowszechnienia wiedzy nt. wyjątkowej oferty kulturalnej Muzeum Narodowego w Krakowie.

Współpraca z Muzeum Narodowym w Krakowie to kolejny projekt – po Wirtualnych Muzeach Małopolski i Muzeach Wielkopolski, którego celem jest udostępnienie kolekcji muzealnych w Internecie.

Pokaż mapę Ukryj mapę

Skontaktuj się z namiGdzie nas znaleźć?

MobileMS
al. T. Kościuszki 80/82,
piętro X
90-437 Łódź
tel. 882 143 449
fax 42 203 94 51