„Od pomysłu do komercjalizacji – czy naprawdę jesteś na to gotowy?” – zapyta początkujących i przyszłych przedsiębiorców Michał Stefański. Nasz CEO wystąpi podczas łódzkiej edycji największego festiwalu technologicznego w Polsce, 4Developers Łódź 2017! O randze wydarzenia świadczy fakt, że do udziału w konferencji zapraszani są sami wpływowi eksperci IT.

Michał wszystko, o czym opowie podczas prelekcji przetestował na własnej skórze. Jako jeden z pierwszych wprowadził na rynek m.in: aplikacje i strony mobilne, QR kody, bluetooth marketing → beacony, zautomatyzowany planer wycieczek turystycznych, zdigitalizowane gry miejskie, generator aplikacji mobilnych, AR i VR. Wystąpi 9 listopada, o godz. 11.00 w Bionanopark.

4Developers to interdyscyplinarny festiwal technologiczny dla programistów, który składa się z różnorodnych ścieżek tematycznych prowadzonych w kameralnych grupach. Idea wydarzenia to tworzenie przestrzeni sprzyjającej aktywności specjalistów – wymianie wiedzy i doświadczeń członków społeczności IT w ramach merytorycznych ścieżek tematycznych. Agenda znajduje się na stronie: lodz.4developers.org.pl.