Nasze projekty

project-1

MyDay

Pokaż swój dzień - aplikacja społecznościowa.
project-1

Chopin in Warsaw

Odkryj Warszawę Chopina z przewodnikiem po miejscach związanych z kompozytorem.

project-1

Ptaki w mieście

Aplikacja mobilna jest nawigacją po ścieżce edukacyjno-przyrodniczej dzielnicy Torunia oraz bazą wiedzy nt. najpopularniejszych gatunków ptaków.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jak pracujemy?

……….

Poszukiwany, poszukiwana!

Co słychać?

Bądź na bieżąco!

……….

Jedna nominacja to mało – MobileMS z dwiema szansami na nagrodę Mobile Trends Awards 2019

Każda z tych nominacji oddzielnie to dla nas zaszczyt i wyróżnienie. Ale też nie ma co być przesadnie skromnym – zrobiliśmy po prostu dobrą robotę, która nie miałaby szans powodzenia bez znakomitych zamawiających. Z radością informujemy, że MobileMS zostało nominowane do nagród Mobile Trends Awards 2019 z dwoma projektami:

Królika Goń – mobilna gra terenowa dla Gniezna

Ścieżka edukacyjna w Muzeum Powstań Śląskich 

Czy króliki wskoczą na metę? Czy Franek (główny bohater ścieżki edukacyjnej) zdobędzie nagrodę? tego dowiemy się już 7 marca na gali finałowej Mobile Trends Awards.

 

W koronie ci do twarzy? Aplikacja “Królika GOń!” w Gnieźnie już dostepna

Dla wszytskich poszukiwaczy przygód, wielbicieli królików oraz tych, którzy karierę w biurze chcieliby zamienić na karierę w średniowiecznym grodzie przygotowaliśmy mobilną grę terenową “Królika GOń!”.

Zadaniem graczy jest przemierzanie gnieźnieńskich zaułków i wykonywanie kolejnych zadań. Im więcej punktów gracze zdobęda tym wyżej awansują – zaczynając od zwykłego woja a kończąc na samym królu.

Aplikacja mobilna i system obsługujący infokioski umieszczone w Gnieźnie są częścią projektu “Rozwój kluczowego szlaku dziedzictwa kulturowego województwa wielkopolskiego pn. “Szlak Piastowski”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Liderem projektu jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

Pobierz aplikację na Android i iOS.

Poczytaj więcej o projekcie – portfolio->

Szlak Piastowski ->

Moje-gniezno.pl ->

Gniezno.naszemiasto.pl ->

Inauguracja projektu dla Muzeum Narodowego w Krakowie

W miniony wtorek, 20 marca 2018 r., w gmachu Muzeum Narodowego w Krakowie odbyła się konferencja prasowa, na której MobileMS zostało oficjalnie zaprezentowane jako wykonawca portalu do prezentacji zdigitalizowanych eksponatów z kolekcji MNK. Naszym przedstawicielem na wydarzeniu był Łukasz Ściebior – koordynator projektu. Portal jest częścią projektu „Bliżej kultury. Cyfryzacja reprezentatywnych kolekcji jednego z najstarszych i największych muzeów w Polsce – Muzeum Narodowego w Krakowie dla e-kultury i e-edukacji”.

Uczestnicy konferencji mieli niecodzienną okazję zwiedzenia Pracownik Fotografii MNK, gdzie prowadzony jest proces digitalizacji, którego efekty będzie można podziwiać na portalu.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mediów, co potwierdzają liczne publikacje, m.in.:

Gazeta Krakowska http://www.gazetakrakowska.pl/kultura/a/muzeum-narodowe-w-krakowie-bedzie-udostepniac-swoje-zbiory-w-internecie-na-wirtualna-platforme-trafi-130-tys-z-ponad-800-tys,13024409/

TVP Kraków: https://krakow.tvp.pl/36461069/powstanie-portal-z-dzielami-sztuki-z-kolekcji-muzeum-narodowego

RMF Classic: http://www.rmfclassic.pl/informacje/Obraz,12/MobileMS-zwyciezca-przetargu-na-stworzenie-portalu-sluzacego-do-prezentacji-zasobow-cyfrowych-Muzeum-Narodowego-w-Krakowie,34487.html

Radio Kraków: http://www.radiokrakow.pl/kultura/w-lipcu-przyszlego-roku-krakowskie-muzeum-narodowe-bedzie-miec-nowa-platforme-cyfrowa/

Pokaż mapę Ukryj mapę

Skontaktuj się z namiGdzie nas znaleźć?

MobileMS
al. T. Kościuszki 80/82,
piętro X
90-437 Łódź
tel. 882 143 449
fax 42 203 94 51