Nasze projekty

project-1

MyDay

Pokaż swój dzień - aplikacja społecznościowa.
project-1

Chopin in Warsaw

Odkryj Warszawę Chopina z przewodnikiem po miejscach związanych z kompozytorem.

project-1

Ptaki w mieście

Aplikacja mobilna jest nawigacją po ścieżce edukacyjno-przyrodniczej dzielnicy Torunia oraz bazą wiedzy nt. najpopularniejszych gatunków ptaków.
project-1

Wilanów Guide

Oficjalna aplikacja mobilna Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jak pracujemy?

……….

Co słychać?

Bądź na bieżąco!

……….

Zapraszamy na 4Developers Łódź 2017!

 

„Od pomysłu do komercjalizacji – czy naprawdę jesteś na to gotowy?” – zapyta początkujących i przyszłych przedsiębiorców Michał Stefański. Nasz CEO wystąpi podczas łódzkiej edycji największego festiwalu technologicznego w Polsce, 4Developers Łódź 2017! O randze wydarzenia świadczy fakt, że do udziału w konferencji zapraszani są sami wpływowi eksperci IT.

Michał wszystko, o czym opowie podczas prelekcji przetestował na własnej skórze. Jako jeden z pierwszych wprowadził na rynek m.in: aplikacje i strony mobilne, QR kody, bluetooth marketing → beacony, zautomatyzowany planer wycieczek turystycznych, zdigitalizowane gry miejskie, generator aplikacji mobilnych, AR i VR. Wystąpi 9 listopada, o godz. 11.00 w Bionanopark.

4Developers to interdyscyplinarny festiwal technologiczny dla programistów, który składa się z różnorodnych ścieżek tematycznych prowadzonych w kameralnych grupach. Idea wydarzenia to tworzenie przestrzeni sprzyjającej aktywności specjalistów – wymianie wiedzy i doświadczeń członków społeczności IT w ramach merytorycznych ścieżek tematycznych. Agenda znajduje się na stronie: lodz.4developers.org.pl.

Przeszkolimy z programowania ponad 700 nauczycieli!

 

Bardzo miło nam poinformować, że wspólnie z Fundacją Rozwoju Edukacji Elektronicznej i pozostałymi partnerami, przeszkolimy setki nauczycieli z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich. Pięć naszych wniosków, złożonych w ramach  Działania 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”, zostało pozytywnie ocenionych! W trakcie projektu nauczyciele i dzieci z klas 1-3 zdobędą nowe umiejętności, a szkoły niezbędny sprzęt – tablety oraz zestawy klocków do nauki programowania, Lego WeDo.

Jednocześnie zapraszamy kolejne szkoły do udziału w bezpłatnych warsztatach z programowania! Wystarczy wysłać krótką deklarację – szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.KodDoPrzyszlosci.pl. Czekamy na zgłoszenia do 20 października.

Dołącz do społeczności MyDay!

Szukasz alternatywy dla Facebooka, Instagrama albo Snapchata? Pobierz aplikację społecznościową MyDay (Google Play i iTunes) – jedno z naszych najnowszych wdrożeń. Co oferuje MyDay? Oprócz możliwości publikowania zdjęć najciekawszych momentów dnia, komentowania i „polubiania” aplikacja daje również możliwość zbierania punktów i rywalizacji z użytkownikami z kraju i… świata. Jak zbiera się punkty? Dzięki komentarzom oraz „polubieniom” znajomych – żeby zaostrzyć rywalizację punkty są ważne tylko przez 24 godziny.

Pokaż mapę Ukryj mapę

Skontaktuj się z namiGdzie nas znaleźć?

MobileMS
al. T. Kościuszki 80/82,
piętro X
90-437 Łódź
tel. 882 143 449
fax 42 203 94 51