Nasze projekty

project-1

MyDay

Pokaż swój dzień - aplikacja społecznościowa.
project-1

Chopin in Warsaw

Odkryj Warszawę Chopina z przewodnikiem po miejscach związanych z kompozytorem.

project-1

Ptaki w mieście

Aplikacja mobilna jest nawigacją po ścieżce edukacyjno-przyrodniczej dzielnicy Torunia oraz bazą wiedzy nt. najpopularniejszych gatunków ptaków.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jak pracujemy?

……….

Poszukiwany, poszukiwana!

Co słychać?

Bądź na bieżąco!

……….

IMW – Inteligentny Monitoring Wagonów Kolejowych

MobileMS pragnie poinformować o rozpoczęciu projektu z branży kolejowej dotyczącego wytworzenia produktu o nazwie “IMW – Inteligentny Monitoring Wagonów Kolejowych”, umożliwiającego świadczenie pakietu usług monitorowania, w tym:
– inteligentną analizę danych monitorujących pozwalającą na oszacowanie ryzyka i prognozowanie kosztów serwisu, wykorzystującą dane czasu rzeczywistego o stanie technicznym wagonów oraz powiązane z nimi dane geolokalizacyjne,
– wykrywanie usterek wagonów towarowych (powierzchnie płaskie flat wheel, nalepy, narosty) poprzez diagnostykę wibracyjną oraz sieć sensorów (czujniki temperatury łożysk, czujnik ciśnienia gazu w cysternie),
– prognozowanie awarii oraz usterek oraz prowadzenie działań zapobiegających (tzw. predictive maintenance).

(więcej…)

Jedna nominacja to mało – MobileMS z dwiema szansami na nagrodę Mobile Trends Awards 2019

Każda z tych nominacji oddzielnie to dla nas zaszczyt i wyróżnienie. Ale też nie ma co być przesadnie skromnym – zrobiliśmy po prostu dobrą robotę, która nie miałaby szans powodzenia bez znakomitych zamawiających. Z radością informujemy, że MobileMS zostało nominowane do nagród Mobile Trends Awards 2019 z dwoma projektami:

Królika Goń – mobilna gra terenowa dla Gniezna

Ścieżka edukacyjna w Muzeum Powstań Śląskich 

Czy króliki wskoczą na metę? Czy Franek (główny bohater ścieżki edukacyjnej) zdobędzie nagrodę? tego dowiemy się już 7 marca na gali finałowej Mobile Trends Awards.

 

W koronie ci do twarzy? Aplikacja “Królika GOń!” w Gnieźnie już dostepna

Dla wszytskich poszukiwaczy przygód, wielbicieli królików oraz tych, którzy karierę w biurze chcieliby zamienić na karierę w średniowiecznym grodzie przygotowaliśmy mobilną grę terenową “Królika GOń!”.

Zadaniem graczy jest przemierzanie gnieźnieńskich zaułków i wykonywanie kolejnych zadań. Im więcej punktów gracze zdobęda tym wyżej awansują – zaczynając od zwykłego woja a kończąc na samym królu.

Aplikacja mobilna i system obsługujący infokioski umieszczone w Gnieźnie są częścią projektu “Rozwój kluczowego szlaku dziedzictwa kulturowego województwa wielkopolskiego pn. “Szlak Piastowski”, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Liderem projektu jest Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

Pobierz aplikację na Android i iOS.

Poczytaj więcej o projekcie – portfolio->

Szlak Piastowski ->

Moje-gniezno.pl ->

Gniezno.naszemiasto.pl ->

Pokaż mapę Ukryj mapę

Skontaktuj się z namiGdzie nas znaleźć?

MobileMS
al. T. Kościuszki 80/82,
piętro X
90-437 Łódź
tel. 882 143 449
fax 42 203 94 51